AVer TabCam

AVer TabCam

1 365,00 PLN

 • Matryca 3 Mpx
  Rozdzielczość XGA (1024 x 768)
  Odświeżanie max. 30 FPS
  Zasięg do 15 m
  Wbudowana bateria
  Gwarancja 3 lata (1 rok na baterię)


Wizualizer AVer Tabcam to nowoczesny, w pełni bezprzewodowy wizualizer, który do przesyłania obrazu nie wymaga żadnych kabli, przystawek bezprzewodowych czy dodatkowych modułów podpinanych do portu USB komputera. Tabcam korzysta z istniejących sieci wi-fi do których w prosty sposób podłączamy się za pomocą kreatora połączenia dostępnego z poziomu aplikacji.

 

Drugą nowością, którą niesie za sobą Tabcam jest możliwość przesyłania obrazu nie tylko do komputerów, ale również do tabletów opartych na iOS oraz Androidzie. Wystarczy ściągnąć odpowiednią aplikację, uruchomić kreator połączenia by połączyć się z Tabcamem i już możemy cieszyć się obrazem na ekranie iPada lub innego tabletu. Urządzenie umożliwia bezprzewodową transmisję sygnału na odległość do 15 m.

Pozostałe cechy Tabcama to m.in. wysokiej jakości matryca CMOS 3 megapiksele, dzięki której można wyświetlać obraz bezprzewodowo w 30 kl./s i w rozdzielczości XGA (1024 x 768), obszar skanowania wynoszący 330 x 248 mm czy 16-krotny zoom cyfrowy.

Oprogramowanie dołączane do wizualizera wyposażono w różnorodne funkcje edycji obrazu, m.in.: obrót obrazu, tryb czarno-biały, negatyw, odbicie lustrzane, stopklatka, reflektor, podział obrazu oraz funkcje społecznościowe takie jak możliwość przesyłania filmów czy zdjęć bezpośrednio na serwisy YouTube, Facebook, Dropbox czy Twitter.

 

Parametry
Sensor (przetwornik)1/2" CMOS
Ilość pikseli (efektywna)3000000
Rozdzielczość (efektywna)XGA (1024 x 768)
Częstotliwość odświeżania30 FPS
Zoom optycznybrak
Zoom cyfrowy16x
Obszar skanowania330 x 248 mm
FokusAutomatyczny/ręczny
Typ głowicySkładane ramię
Wbudowana pamięć80 zdjęć
Porty komunikacyjneWyjście zasilania
Waga1.66 kg kg
Wymiary max.114 x 336 x 520 mm mm
Wymiary min.114 x 71 x 275 mm mm
ZasilaczZewnętrzny
Akcesoria w zestawieinstrukcja obsługi
kamera przenośna
zasilacz
Akcesoria opcjonalneprzystawki do mikroskopu
Gwarancja3 lata (1 rok na baterię)
FunkcjeAutomatyczna regulacja przesłony
Automatyczny balans bieli
Bezprzewodowa transmisja obrazu do 15 m
Negatyw/Pozytyw
Obracanie obrazu
Pokaz slajdów
Stop klatka
Tryb Foto/Tekst

Wymagania systemowe: iOS 6.0.1+ lub późniejsze Android 4.1 (Jellybean) lub późniejsze Windows XP SP3, Windows 7/8 Mac OS X 10.6, 10.7, 10.8 Aplikacje: AVer TabCam App dla iPad, TabCam App dla Android, AVer Academy Suite dla MacOS i PC

Pliki do pobrania


Ceny podane na stronie www.multimediawszkole.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).