« POWRÓT
Avtek Interactive Suite

Avtek Interactive Suite

cena: kontakt

Oprogramowanie Avtek Interactive Suite ułatwia prowadzenie lekcji, prezentacji, szkoleń i każdej innej sytuacji w której wykorzystywane będą interaktywne funkcje tablicy lub monitora interaktywnego. Umożliwia pracę zarówno na przygotowanych wcześniej materiałach, edytowanie ich w trakcie spotkania lub tworzenie na bieżąco.


- Tryb pracy dwóch uczniów na raz na własnych stronach jednocześnie - nieograniczona wielkość pola dostępnego dla każdego ucznia.
- Dwa tryby pracy: tryb programu i tryb interaktywny. Pierwszy wyglądem przypomina programy pakietu MS Office, pozwala na szybki dostęp do wszystkich funkcji i przystosowany jest np. do przygotowywania lekcji dzięki funkcji odtwarzania wykonanych akcji. Tryb interaktywny stworzony został do pracy na tablicy interaktywnej, podstawowe opcje są dostępne od razu a przyciski umiejscowione są niżej, dzięki czemu każdy uczeń bez problemu do nich dosięgnie.
- Wstawianie zasobów lokalnych z komputera: obrazów, filmów, plików dźwiękowych ale też na przykład arkuszy kalkulacyjnych z MS Excel.
- Możliwość pracy na warstwach, dzięki którym można pokazywać i ukrywać obiekty.
- Stworzone obiekty pozostają edytowalne, dzięki czemu można po narysowaniu zmieniać im kolor, grubość a nawet tworzyć z nich hiperłącza.
- Zaawansowane narzędzie do zrzutów ekranu pozwala na wstawianie do prezentacji praktycznie dowolnych treści. Co ciekawe, posiada ono też

Wiele innych ciekawych funkcji w przystępny sposób opisanych zostało w Instrukcji Avtek Interactive Suite.

Prezentację przygotowaną w programie Avtek Interactive Suite możesz zapisać w formatach:
INTS, IWB, PNG, JPG, BMP, PBM, PGM, PPM, XBM, XPM, TIFF, TIF, JPEG, PTT, DOC, XLS, PDF, HTM, SWF
Pod tą imponującą listą znajduje się bardzo szeroki wybór formatów graficznych, formatów pakietu MS Office oraz popularnych formatów uzytkowych jak PDF i HTM.


Po włączeniu programu użytkownikowi ukaże się ekran podzielony na podstawowe zakładki: Plik, Edytuj, Strona, Widok, Rysuj, Wstaw oraz Narzędzia. Za nimi kryją się oczywiście wszystkie podstawowe opcje których można się spodziewać w oprogramowaniu tego typu: rysowanie różnymi rodzajami pisaka, wstawianie figur, różne kolory oraz wypełnienia, wstawianie narzędzi (np. linijka lub ekierka) i wiele innych. Dla mniej wymagających użytkowników oprogramowanie w intuicyjny sposób pozwala na korzystanie z tych funkcji bez zagłębiania się w bardziej skomplikowane możliwości.

Zagłębiając się jednak, korzystający łatwo znajdzie kolejne bardzo ciekawe - i szybko dostępne - opcje. Wyjątkowo intuicyjny sposób grupowania obiektów, możliwość edycji każdego narysowanego obiektu już po jego narysowaniu (edycja grubości, koloru kreski, wypełnienia, możliwość blokowania i "wyłączania" oraz tworzenia z niego hiperłącza), ustalanie warstw oraz odtwarzanie historii każdego obiektu lub całej strony. Dzięki dwóm ostatnim funkcjom, oraz możliwości nagrania dźwięku dla każdego obiektu, oprogramowanie to idealnie nadaje się do urozmaicania lekcji poprzez odtwarzanie przygotowanych wcześniej lekcji.

Program Avtek Interactive Suite współpracuje z szeroką gamą formatów, dzięki czemu potrafi otworzyć pliki:
INT, INTS, IWB, PDF, DOCX, DOC, XLSX, XLS, PTTX, PTT
Oznacza to mozliwość wklejania do prezentacji całych dokumentów PDF oraz plików pakietu MS Office oraz tych zapisanych w uniwersalnym formacie używanym przez oprogramowanie do tablic interaktywnych: IWB.


Bardzo ciekawym, i przydatnym na przykład na lekcjach matematyki rozwiązaniem są opcje Ułatwień w zakładce Edycja. W nich istnieje m.in opcja ustalania osi wokół której każdy narysowany obiekt się obraca, ale tez: tworzenie okręgów wpisanych w i opisanych na trójkącie, funkcja określania długości boków i kątów wstawionej figury, wizualizacji 3d wstawionych brył, tworzenie siatek brył oraz ustalanie środkowych, środka ciężkości, wysokości oraz dwusiecznej kąta wstawionego trójkąta.

Zapraszamy do pobrania najnowszej wersji oprogramowania wraz ze sterownikami Avtek Interactive SuiteCeny podane na stronie www.multimediawszkole.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).