« POWRÓT
Vivitek NovoTouch LK7530i

Vivitek NovoTouch LK7530i

29 737,00 PLN

  • -Rozmiar panelu: 75"
    -Jasność: 330 cd/m2
    -Punkty dotyku: 10 lub 20 (multitouch)
    -System AndroidTMv6.0

Monitor interaktywny NovoTouch LK7530i

Odkryj przyszłościowe rozwiązanie, które łączy współpracę bezprzewodową, interakcję dotykową oraz Digital Signage z niezwykle prostym zarządzaniem!
Nowe podejście podnoszące atrakcyjność i interakcję podczas pracy

Odkryj przyszłościowe rozwiązanie, które łączy współpracę bezprzewodową, interakcję dotykową oraz Digital Signage z niezwykle prostym zarządzaniem!

Łatwe podłączanieMonitor NovoTouch LK7530i to interaktywne rozwiązanie firmy Vivitek, pozwalające na proste wyświetlanie prezentacji, zwiększenie efektywności spotkań i poprawiające jakość współpracy. W ramach koncepcji Bring Your Own Device (przynieś swoje własne urządzenie) nowa gama ekranów NovoTouch zapewnia użytkownikom całkowicie bezprzewodową łączność z rozmaitymi urządzeniami. Aby dodatkowo zwiększyć wygodę Vivitek oferuje wybór trzech modułów Launcher, które umożliwiają bezpośrednie połączenie z laptopem.


 
Udostępnianie ekranu na wiele urządzeńFunkcja NT LiveScreen pozwala na odwzorowanie obrazu na wielu urządzeniach NovoConnect podczas zdalnych spotkań. Treści z urządzenia NovoTouch można przesyłać strumieniowo w czasie rzeczywistym na inne urządzenia NovoTouch lub NovoEnterprise*. Monitory NovoTouch pozwalają również użytkownikom bardziej angażować swoich pracowników i lepiej motywować ich do pracy zespołowej dzięki dużym wyświetlaczom i interaktywnej technologii 4K-UHD.

*Liczba urządzeń odbiorczych zależy od przepustowości sieci. Jeśli router nie obsługuje protokołu RTSP, a tylko TCP, zaleca się stosowanie do 4 urządzeń.Ceny podane na stronie www.multimediawszkole.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).