« POWRÓT
Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550-2EP

Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6550-2EP

15 127,00 PLN

IFP6550-2EP

Monitory interaktywne ViewSonic to idealne narzędzie do współpracy w sali lekcyjnej lub konferencyjnej, wyposażone w najnowocześniejsze technologie wspierające efektywność pracy w grupie.

Technologia UFT

Technologia Ultra Fine Touch zapewnia bezproblemowe pisanie po monitorze. Dla ułatwienia współpracy na jednym monitorze, IFP6550-2EP pozwalają na jednoczesne pisanie dwoma pisakami.
Wśród dodatkowych akcesoriów znajdują się pisaki interaktywne o grubości 3mm.

Podwójny długopis

Monitor automatycznie wykrywa grubość pisaka (8 mm i 3 mm) i i daje możliwość pisania dwoma jednocześnie w różnych kolorach i grubościach.
Jeden monitor - wiele ekranów

Oprogramowanie ViewBoard® Cast daje możłiwość podzielenia obrazu na 4 części, dzięki temu możemy zamieścić więcej treści. Podczas konferencji lub szkoleń dzielenie się materiałami, które powstały na monitorach innych uczestników staje się bardzo proste.Porty USB

Dzięki unikalnemu rozwiązaniu, jakim są współdzielone porty USB na froncie monitora, raz podłączona pamięć USB będzie dostępna zarówno w systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS bez potrzeby przekładania pomiędzy portami.


Dźwięk stereo

Zaprojektowany z podwójnymi, zintegrowanymi głośnikami monitor łączy w sobie niesamowitą wydajność ekranu z dźwiękiem stereo.
Szybki internet

GigaLAN zapewnia szybsze i wydajniejsze połączenie internetow


Slot OPS

IFP6550-2EP posiada slot OPS, czyli specjalną kieszeń do wbudowania komputera OPS. Taki zestaw pozwala w jednej obudowie zamknąć
wielkoformatowy monitor dotykowy wraz z pełnoprawnym komputerem z systemem Windows.
I/O Ports


 1. MENU CONTROLS
 2. USB X 3
 3. Intel Unite® Certified OPS Slot
 4. HDMI OUT
 5. USB 3.0
 6. TOUCH X 2
 7. VGA
 8. HDMI IN X 2
 9. AUDIO IN
 10. CAMERA PORT
 11. VESA® WALL Mount 600x400 mm
 12. INTERNAL SPEAKERS
 13. USB 2.0
 14. AUDIO OUT
 15. RS232
 16. AV IN
 17. SPDIF
 18. LAN
Ceny podane na stronie www.multimediawszkole.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).