« POWRÓT
CTOUCH 75

CTOUCH 75" Laser Sky

18 999,00 PLN

Laser Sky

Nowa seria Laser Sky skupia się na fundamentach monitorów interaktywnych; wszystkim czego potrzebujesz, by wprowadzić korzyści interaktywności do klasy. Wsuń komputer OPS i ciesz się z elastyczności pracy w systemie Windows lub innym środowisku pracy. Adaptacyjna technologia dotyku, niski całkowity koszt posiadania i 7 letnia gwarancja sprawiają, że jest to pociągające rozwiązanie.

 • Wbudowana aplikacja Barco MirrorOp pozwalająca na bezprzewodowe, wieloplatformowe współdzielenie obrazu z dwustronną funkcją dotyku do 64 użytkowników
 • Specjalnie zaprojektowany slot OPS dla szybszego przesyłania obrazu (UHD @ 60Hz)
 • Wszechstronna aplikacja do notowania pozwala na notowanie na każdym źródle obrazu i oprogramowaniu
 • Adaptacyjna technologia dotyku symuluje naturalne odręczne pisanie
 • Wbudowane głośniki JBL® 80W dla imponującego wirtualnego dźwięku przestrzennego
 • Niskie zużycie energii potwierdzone certyfikatem Energy Star
 • Wake-on-LAN pozwala kontrolować monitor na odległość
 • Aktualizacje Over-the-air twój monitor sam zaktualizuje się do najnowszej wersji

Rozwijając linię Laser Air+ z dumą prezentujemy nowy monitor Laser Sky, wszechstronny monitor interaktywny z wbudowanym slotem na komputer OPS. Laser Sky jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników preferujących korzystanie z komputera PC w procesie nauczania.

Zwiększone zaangażowanie uczniów i nauczycieli

Zintegrowane narzędzie do bezprzewodowych prezentacji i kolaboracji pozwala na współdzielenie obrazu z każdym urządzeniem i jakimkolwiek systemem operacyjnym: Windows, MAC, tabletem czy smartfonem. CTOUCH używa aplikacji Barco MirrorOp by zapewnić łatwą i szybką bezprzewodową współpracę. Aplikacja posiada 5 minutowy limit przesyłania obrazu. Dla nieograniczonego czasu proszę spojrzeć na Connectivity Pack poniżej.

Łatwość i efektywność użycia

Kontrola nad monitorem w jednym przycisku

Po naciśnięciu przycisku na przodzie monitora wyświetli się menu. Daje ono dostęp do ustawień, pozwala zmienić źródło lub kontrolować głośność. Pozwala ono również na użycie aplikacji do notatek: to narzędzie pozwoli ci nanosić notatki na każde oprogramowanie, na każdym źródle.

Poprawiona komunikacja

JBL® Live Stage (virtual) Surround Sound

CTOUCH Laser Sky wyposażony jest we wbudowany system głośników JBL®. Oferuje on aż 80 watów mocy, pozwalając całkowicie zauroczyć publiczność. Doświadcz czystych wysokich i średnich tonów oraz wyjątkowych niskich tonów. Zintegrowane głośniki 80W JBL® oferują dźwięk Live Stage (virtual) Surround Sound, który poszerza strumień dźwięku, przez co sprawia, że jest on wyraźnie słyszalny dla większej ilości ludzi.

 

Adaptacyjny dotyk

Adaptacyjny dotyk poprzez umiejętność dopasowywania prędkości pisania symuluje naturalne pismo odręczne. Przyspieszając tempo pisania procesor dotyku przyspieszy szybkość przetwarzania danych. Tworzy to płynne linie, nawet podczas szybkiego pisania, z dokładnością poniżej 2mm.

 

Dwa zgrabne pasywne pisaki w zestawie

Dwa zgrabne, pasywne pisaki, dołączone do zestawu pozwalają na łatwe i wygodne pisanie.

Zawsze aktualna technologia

CTOUCH oferuje darmowe aktualizacje oprogramowania do najnowszej wersji przez internet. Zawsze możesz liczyć na posiadanie najnowszej wersji, aktualizacja jest tylko jedno kliknięcie stąd.


 

Niski całkowity koszt posiadania

Posiadając system Wake-on-LAN, Laser Sky jest gotowy na każdy, bazujący na Windows, system Mobile Device Management (MDM) do zdalnego zarządzania urządzeniami zainstalowany na komputerze OPS.

 

Kontroluj swój monitor zdalnie

Kontroluj zdalnie ustawienia monitora takie jako zmiana źródła, włączanie i wyłączanie monitora, zmienianie ustawień dotyku i obrazu.

 

Energy Star

Laser Sky posiada certyfikat Energy Star dzięki czemu jest idealny dla klientów chcących dbać o środowisko. Dodatkowo posiada gwarancję aż do 7 lat* co sprawia, że całkowity koszt użytkowania jest jednym z najniższych na rynku.

 

*szczegóły gwarancji na http://support.ctouch.eu

Dodatkowe funkcjonalności

Zarządzanie kablami

Laser Sky wyposażony jest w system zarządzania kablami. Ten łatwy w użyciu system pozwala ci łatwo ukryć kable za monitorem.

 

Intelligent Connectivity Platform (ICP)

Inteligentny system łączności wewnątrz monitora pozwala na łatwe przełączanie gniazd USB pomiędzy wewnętrznymi i zewnętrznymi źródłami. Nie ma potrzeby ręcznego podłączania urządzeń USB do aktualnie wyświetlonego źródła obrazu. Laser Sky posiada również trzy wewnętrzne adaptery Ethernet do USB by zapewnić łączność do podłączonej sieci wszystkim wewnętrznym modułom.

 

Slot OPS gotowy na obraz UHD @ 60 Hz

Specjalnie zaprojektowany slot OPS pozwala na szybsze procesowanie obrazu (wspiera UHD@60Hz).


Opcjonalne akcesoria

Ulepsz swój monitor dotykowy Laser Sky wygodnymi akcesoriami:

1. Connectivity Pack

 • Moduł WiFi
Moduł WiFi 2.4/5 GHz AC pozwala na bezprzewodowe podłączenie twojego monitora do internetu

 • Licencja MirrorOp
Pozwala całej klasie na podłączenie się do monitora, bez limitów czasowych

 • Dynamiczny pisak

Dynamiczny pisak pozwala łatwo dopasować głośność, otwierać programy lub po prostu używać go jako myszki


2. Rozszerzony Connectivity Pack (AirPlay/Google Cast)

Przesyłaj swoje materiały uzywając AirPlay lub Google Cast bez potrzeby instalowania aplikacji MirrorOp Sender na swoim urządzeniu (tylko w połączeniu z Connectivity Pack)Ceny podane na stronie www.multimediawszkole.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).