« POWRÓT
CTOUCH 75

CTOUCH 75" Laser Nova

21 999,00 PLN

Laser Nova

Laser Nova to najnowszy monitor interaktywny CTOUCH, specjalnie zaprojektowany by stymulować rozwój umiejętności 21 wieku w edukacji. Skupia się na zmianie nauczania i dzielenia się wiedzą poprzez zabawę oraz przygotowywanie uczniów do ciągle zmieniającego się świata jutra. Uczniowie i nauczyciele mogą cieszyć się maksymalną łatwością użytkowania dzięki bezprzewodowemu strumieniowaniu zawartości ich telefonów, tabletów lub laptopów.


  • Wszechstronna aplikacja do notowania pozwala na notowanie na każdym źródle obrazu i oprogramowaniu
  • Wbudowana aplikacja Barco MirrorOp pozwalająca na bezprzewodowe, wieloplatformowe współdzielenie obrazu z dwustronną funkcją dotyku do 64 użytkowników
  • Wbudowane głośniki JBL® 80W dla imponującego, wirtualnego dźwięku przestrzennego
  • Aktualizacje Over-the-air: twój monitor sam zaktualizuje się do najnowszej wersji
  • Wake-on-LAN pozwala kontrolować monitor na odległość
  • Niskie zużycie energii potwierdzone certyfikatem Energy Star
  • Adaptacyjna technologia dotyku symuluje naturalne odręczne pisanie
  • Specjalnie zaprojektowany slot OPS dla szybszego przesyłania obrazu (UHD @ 60Hz)

Rozwijając linię Laser Air+ z dumą prezentujemy nowy monitor Laser Nova. Użytkowanie przypominające tablet połączony z systemem Android 7.1, fabrycznie instalowanymi aplikacjami oraz doskonałymi głośnikami JBL® tworzy wyjątkowe rozwiązanie plug & play.

Zwiększone zaangażowanie uczniów i nauczycieli

Zintegrowane narzędzie do bezprzewodowych prezentacji i kolaboracji pozwala na współdzielenie obrazu z każdym urządzeniem i jakimkolwiek systemem operacyjnym: Windowsem, MAC, tabletem czy smartfonem. CTOUCH używa aplikacji Barco MirrorOp by zapewnić łatwą i szybką bezprzewodową współpracę. Aplikacja posiada 5 minutowy limit przesyłania obrazu. Dla nieograniczonego czasu proszę spojrzeć na Connectivity Pack poniżej.

Łatwość i efektywność użycia

Kontrola nad monitorem w jednym przycisku

Po naciśnięciu przycisku na monitorze wyświetli się menu. Daje ono dostęp do ustawień, pozwala zmienić źródło lub kontrolować głośność. Pozwala ono również na użycie aplikacji do notatek, która umożliwi nanoszenie adnotacji na każde oprogramowanie i z każdego źródła.

Poprawiona komunikacja

CTOUCH Laser Nova wyposażony jest we wbudowany system głośników JBL®. Oferuje on aż 80 watów mocy, co pozwoli całkowicie zauroczyć publiczność. Doświadcz czystych, wysokich i średnich tonów oraz wyjątkowychtonów niskich. Zintegrowane głośniki 80W JBL® oferują dźwięk Live Stage (virtual) Surround Sound który poszerza strumień dźwięku, przez co sprawia, że jest on wyraźnie słyszalny dla większej ilości ludzi.

Adaptacyjny dotyk

Adaptacyjny dotyk, poprzez umiejętność dopasowywania prędkości pisania, symuluje naturalne pismo odręczne. Przyspieszając tempo pisania procesor dotyku przyspieszy szybkość przetwarzania danych. Tworzy to płynne linie, nawet podczas szybkiego pisania, z dokładnością poniżej 2mm.

Aktywny pisak

Aktywny pisak pozwala na regulację głośności, otwieranie programów lub po prostu używanie go jako zdalnej myszki.

Zawsze aktualna technologia

CTOUCH oferuje darmowe aktualizacje oprogramowania do najnowszej wersji przez internet. Zawsze możesz liczyć na posiadanie najnowszej wersji, aktualizacja jest tylko jedno kliknięcie stąd.

Niski całkowity koszt posiadania

Posiadając system Wake-on-LAN, Laser Nova jest gotowy na każdy bazujący na Windowsie system Mobile Device Management (MDM) do zdalnego zarządzania urządzeniami zainstalowany na komputerze OPS.


Kontroluj swój monitor zdalnie

Kontroluj zdalnie ustawienia monitora takie jak zmiana źródła, włączanie i wyłączanie monitora, zmienianie ustawień dotyku i obrazu.

Energy Star

Laser Nova posiada certyfikat Energy Star dzięki czemu jest idealny dla klientów chcących dbać o środowisko. Dodatkowo posiada gwarancję aż do 7 lat* co sprawia, że całkowity koszt użytkowania jest jednym z najniższych na rynku. 

*szczegóły gwarancji na http://support.ctouch.eu

Dodatkowe funkcjonalności

Zarządzanie kablami

Laser Nova wyposażony jest w system zarządzania kablami. Ten łatwy w użyciu system pozwala ci łatwo ukryć kable za monitorem.

Intelligent Connectivity Platform (ICP)

Inteligentny system łączności wewnątrz monitora pozwala na łatwe przełączanie gniazd USB pomiędzy wewnętrznymi i zewnętrznymi źródłami. Nie ma potrzeby ręcznego podłączania urządzeń USB do aktualnie wyświetlonego źródła obrazu. Laser Nova posiada również trzy wewnętrzne adaptery Ethernet do USB, by zapewnić łączność do podłączonej sieci dla wszystkich wewnętrznych modułów.

Slot OPS gotowy na obraz UHD @ 60 Hz

Specjalnie zaprojektowany slot OPS pozwala na szybsze procesowanie obrazu (wspiera UHD@60Hz).

 

Opcjonalne akcesoria

Rozszerzona łączność (AirPlay/Google Cast)

Przesyłaj swoje materiały używając AirPlay lub Google Cast bez potrzeby instalowania aplikacji MirrorOp Sender na swoim urządzeniu (tylko w połączeniu z Connectivity Pack.Ceny podane na stronie www.multimediawszkole.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).