« POWRÓT
Avtek TouchScreen 65 Pro3

Avtek TouchScreen 65 Pro3

12 299,00 PLN

  • Monitor dotykowy LED
    Przekątna: 65"
    Rozdzielczość: Full HD (1920x1080)
    10 punktów dotyku
    Android 4.4Pro3 to nowa generacja monitorów interaktywnych Full HD łącząca zaawansowaną technologię z intuicyjną obsługą i przystępną ceną.Moduł Android wraz z pakietem podstawowych aplikacji oferuje użytkownikowi możliwość korzystania z monitora bez potrzeby podłączania komputera. Dostępna jest również możliwość instalowania aplikacji, które jeszcze bardziej zwiększą funkcjonalność monitora jako samodzielnego urządzenia.


Dzięki unikalnemu rozwiązaniu, jakim są współdzielone porty USB na froncie monitora, raz podłączona pamięć USB będzie dostępna zarówno w systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS bez potrzeby przekładania pomiędzy portami.


Nowa wersja narzędzia do nanoszenia notatek w serii Pro3 umożliwia już nie tylko nanoszenie notatek na dowolny obraz czy korzystanie z monitora jak z tablicy interaktywnej, ale wyposażona jest także w dodatkowe narzędzia pomagające w prezentacjach, lekcjach i spotkaniach np. stoper, minutnik, reflektor i system do głosowania.


Narzędzie do Głosowania wywoływane z dostępnego na każdym źródle podręcznego paska skrótów pozwala na zadanie dowolnego pytania, zebranie odpowiedzi i ich szybkie omówienie niezależnie od tego, czy wyświetlana jest prezentacja, przeglądarka w systemie Android czy obraz pochodzi z zewnętrznego źródła jak laptop.


Funkcja USB Disc Lock to rozwiązanie dedykowane dla środowiska szkolnego oraz do miejsc, gdzie przebywa wielu ludzi. Pozwala ona zablokować monitor i odblokować jedynie po podłączeniu klucza (pamięci USB) z odpowiednim plikiem. Zabezpiecza to sprzęt i dostępne na nim dane przed niepożądanym użyciem.


Monitory Avtek TouchScreen Pro3 posiadają w zestawie interaktywne oprogramowanie Note dla systemu Windows, które pozwala zarówno na przygotowanie lekcji jak i obsługę biznesowej prezentacji. Note obsługuje ten sam format plików co aplikacja białej tablicy w systemie Android, dzięki czemu ten sam plik można zacząć edytować na monitorze, a następnie dokończyć w aplikacji Note w systemie Windows.


Nowe komputery OPS dedykowane do serii Pro3 i Pro4K zostały zaprojektowane w taki sposób, by razem z monitorem tworzyć wysokiej klasy zestaw All-in-One o bardzo dużej wydajności.


Wszystkie komputery Avtek OPS Pro4K wyposażone są w nowoczesne procesory szóstej generacji Intel Skylake, zapewniające szybką, bezproblemową pracę oraz wysoką wydajność. Nowoczesny procesor i3 szóstej generacji potrafi być znacznie szybszy niż procesor i7 drugiej generacji. Dzięki temu użytkownik może być pewny, że kupuje rozwiązanie, które będzie sprawnie funkcjonować przez wiele lat.


Dyski SSD użyte w komputerach Avtek OPS Pro4K są nie tylko kilkadziesiąt razy szybsze niż tradycyjne dyski HDD, ale też bardziej odporne na uszkodzenia i niezwykle ciche. Te cechy sprawiają, że są one idealne do wykorzystania w monitorach interaktywnych, gdzie liczy się szybkość oraz niezawodność.


Monitory interaktywne idealnie sprawdzają się w scenariuszach o zróżnicowanych wymaganiach, dlatego komputery OPS dostępne są w kilku wariantach. W edukacji oraz do podstawowych zastosowań idealny będzie oszczędny Celeron. Dla bardziej zaawansowanych aplikacji przeznaczone są wydajne wersje i3 i i5, a do najbardziej profesjonalnych zastosowań i7.


Oprogramowanie Note

Oprogramowanie Connect

Oprogramowanie CaptureParametry
Przekątna65"
Rozdzielczość panelu1.920 x 1.080
Panel65" LED
Jasność 350 cd/m2
Kontrast1400:1
Czas reakcji8 ms
Format obrazu16:9
Wyświetlane kolory1,07 mld
Kąt widzenia178˚ / 178˚
Typ podświetleniaLED
Wejścia videoHDMI (2x)
VGA (D-Sub15)
Wejścia audio2 x mini jack 3.5 mm
Wyjście audioMini jack 3.5 mm
Porty komunikacyjneUSB 2.0 x4
Połączenie z komputeremUSB
Głośniki2 x 10 W
Zużycie prądu (Min./Max.)250 W
Zużycie prądu (Stand-by)0,5 W
Żywotność panelu30 000 h
Wymiary monitora1501 x 907 x 100
Waga41 kg
Rozstaw otworów montażowych600 x 400
TechnologiaPodczerwień, 10 punktowa
Narzędzie obsługiPalec lub dowolny wskaźnik
Dokładność2 mm
Rozdzielczość dotyku32767 x 32767 punktów
Czas reakcji dotyku< 15 ms
InterfejsHID, kompatybilny z USB 1.1, 2.0. PNP
Grubość wzmocnionej szyby4 mm
CertyfikatyCE
ISO 14001
ISO 9001
RoHS
Dodatkowe funkcjeAndroid OS
Menu dotykowe OSD
Slot OPS
USB Media Player
Dołączone akcesoriaPilot z bateriami
Pisaki (3 szt)
Przewód audio (5m)
Przewód USB (5m)
Przewód VGA (5m)
Przewód zasilający (3m)
Płyta CD z oprogramowaniem
Skrócona instrukcja obsługi
Pliki do pobrania


Ceny podane na stronie www.multimediawszkole.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).