« POWRÓT
Projektor Casio XJ-F100W

Projektor Casio XJ-F100W

cena: kontakt

  • Źródło światła LED & Laser Technologia DLP® Rozdzielczość WXGA (1280 x 800) Jasność 3.500 ANSI Lumenów Kontrast 20.000:1

W roku 2016 Casio proponuje zupełnie nową serię projektorów.

Nowe modele Advancedniezmiennie bazują na zaletach nowoczesnego źródła światła Laser&LED. Projektory te są tanie i wygodne w użytkowaniu, odporne na kurz oraz przyjazne dla środowiska.

Wygodna kontrola jasności - automatycznie lub za pomocą przycisków.

Projektory z serii Advanced wyposażono w kontrolę jasności waż siedmiostopniowej skali (tradycyjne projektory z wysokociśnieniową lampą rtęciowaposiadają zwykle 2 lub 3 poziomy jasności). Tak precyzyjna skala pozwoli dostosować moc projektora do warunków panujących w pomieszczeniu. Dzięki temu obraz będzie bardziej czytelny - unikniemy zbyt małej lub zbyt dużej jasności, a także efektywniej dostosujemy poziom zużywanej energii.Jasność możemy wygodniezmieniać za pomocą przycisków na obudowie projektora lub za pomocą pilota - ito bez wchodzenia do menu ekranowego. Pozwoli to na szybkie dostosowanie jasności nawet w trakcie prezentacji. Modele z serii Advanced posiadają też wbudowany czujnik świtała, dzięki czemu kontrola może odbywać się automatycznie.

Przystosowane do ciągłej pracy.

Projektory CASIO przystosowane są do pracy w trybie 24/7. Wymagają jedynie szybkiego restartu raz na dobę.Ten atut w połączeniu z niezwykłymi parametrami żywotności źródła światła sprawia, że są tourządzenia nadające się doinstalacji typu digital signage w przestrzeniach komercyjnych.

Dwa złącza HDMI oraz zasilanie z USB.

Nowe projektory serii Advanced zostały wyposażone w dwa porty HDMI oraz port zasilający USB. Dzięki temu, możemy wygodnie korzystać z urządzeń przekazujących bezprzewodowo obraz nawet wówczas gdywymagają zasilania przez USB.

Łatwa wymiana klasycznego projektora na nowy Laser&LED

Ze względu na duży zakres zoomu optycznegomodelXJ-F100Włatwo będzie można zastosować w większościistniejących już instalacji,bez zmianypozycji posiadanegouchwytu sufitowego. Warto też zwrócić uwagę na wysoką odporność na kurz, która pozwala na korzystanie z projektora również w trudniejszych warunkach.

Niskie koszty użytkowania to specjalność technologii Laser&LED

Zaletą Laser&LED jest przede wszystkim wytrzymałość źródła światła obliczona na 20000 godzin. Dodatkowo dochodzi do tego dużo niższe zużycie energii (które, w przybliżeniu, wynosi połowę zużycia energii projektorów z rtęciowym źródłem światła o porównywalnej jasności). Te wszystkie zalety przenoszą się na bardzo niskie całkowite koszty użytkowania w porównaniu do klasycznych projektorów z lampami rtęciowymi. Na całkowite koszty użytkowania składają się koszty zakupu, koszt wymiany lampy, koszty wymiany filtrów oraz koszty elektryczności.

Kind to the environment

W przeciwieństwie do lamp rtęciowych, źródła światła Laser&LED nie wymagają czasu na rozgrzewanie się i chłodzenie. Projektor jest gotowy do pracy z pełną jasnością w ciągu 5 sekund, a jego wyłączenie następuje natychmiast po naciśnięciu przycisku.

Ready to start at the push of a button

Po hasłem Time to Go Lamp free for Everyone, czyli Czas na projektory bezlampowe dla wszystkich Casio pracuje nad zmianą rynku projektorów proponując urządzenia o bardzo długiej żywotności, których użytkowanie jest bardziej opłacalne w dłuższej perspektywie. Jest to argument na korzyść projektorów Laser&LED, które nie wymagają wysokociśnieniowych lamp rtęciowych. Casio przyczynia się także do zmniejszenia obciążenia dla środowiska naturalnego w szczególności zmniejszeniaemisji CO2, zmniejszenia zużycia prądu oraz zniwelowania niebezpieczeństwa związanego z odpadami zawierającymi rtęć.

The light source of the future

Projektory CASIO są produkowane w Japonii.

Made in Japan

Parametry
Typ projektoraBezlampowy
Biznes i edukacja
TechnologiaLaser&LED
Rozdzielczość1.280 x 800 (WXGA)
Kontrast20000:1
Jasność3500 ANSI lm
Żywotność źródła światła20.000 h
Zoom/Focus1.5x
Współczynnik odległości1.32-1.93:1
Szerokość obrazu0.89-7.62 m
Przekątna35-300"
Wejścia videoComposite (RCA)
HDMI (2x)
S-Video
VGA (D-Sub15)
Wejścia audioMikofon (mini jack 3.5 mm)
Mini jack 3.5 mm
RCA (L/R)
Wyjścia audioMini jack 3.5 mm
Porty komunikacyjneMicro-USB B (serwisowe)
RS232
USB
Wbudowany głośnik16 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.)97 x 299 x 299 mm
Wyposażenie standardoweInstrukcja obsługi
Kabel zasilający
Karta gwarancyjna
Pilot
Gwarancja3 lata na projektor i 5 lat (do 10.000 godzin) na źródło światła przy użytkowaniu do 12 godzin dziennie
2 lata na projektor i 2 lata (do 6.000 godzin) na źródło światła przy użytkowaniu powyżej 12 godzin dziennie
FunkcjeBezfiltrowy układ chłodzenia
Korekcja Keystone (w pionie +/- 30°) - korekcja efektu trapezowego
Menu ekranowe w j. polskim
Szybkie włączanie i wyłączanie
Pliki do pobrania


Ceny podane na stronie www.multimediawszkole.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).