Interaktywna Pracownia - podziel się swoim interaktywnym projektem!

2018-06-29


Portal multimediawszkole.pl, przy współpracy z portalem interaktywne.pl z przyjemnością ogłaszają nową akcję pod tytułem Interaktywna Pracownia!


Czym jest Interaktywna Pracownia?

To nowa akcja promująca interaktywne rozwiązania w edukacji i biznesie, dzięki której zgłaszając swoje projekty można nie tylko pokazać jak wygląda nowoczesna przestrzeń do nauczania, ale także zdobyć atrakcyjne nagrody i upominki.

Jednym zdaniem: zgłoś swoją realizację opartą o monitory interaktywne marki Avtek, CTOUCH lub ViewSonic, a my opublikujemy ją na stronach multimediawszkole.pl oraz interaktywne.pl i nagrodzimy Was za to!


Dla kogo?

Akcja promocyjna Interaktywna Pracownia jest skierowana zarówno do firm współpracujących z portalem Multimedia w Szkole, jak i bezpośrednio do jednostek edukacyjnych.

Partnerzy portalu multimediawszkole.pl mogą zgłaszać swoje już zrealizowane projekty z różnych placówek edukacyjnych, bez ograniczeń ilościowych.

Jeśli jesteś szkołą, która również chciałaby zgłosić swoją pracownię interaktywną do konkursu – również możesz to zrobić – bezpośrednio!


Dlaczego warto?

Partnerzy portalu multimediawszkole.pl otrzymują unikalną możliwość pokazania swojego portfolio realizacji na jednym z najbardziej aktywnych portali edukacyjnych związanych z nowoczesnymi technologiami. Każde zgłoszenie będzie opisane i umiejscowione na mapie – tak, aby każda zaglądająca osoba mogła nie tylko sprawdzić jak wygląda interaktywna pracownia, ale też jaka firma ją stworzyła i gdzie ma najwięcej realizacji. Dodatkowo, każde opublikowane zgłoszenie będzie nagradzane, a firma, która uzyska największa liczbę zaakceptowanych zgłoszeń otrzyma nagrodę główną w postaci nowoczesnego pico projektora Qumi.

Placówki edukacyjne otrzymują możliwość promocji na portalu multimediawszkole.pl, a każde przyjęte zgłoszenie będzie nagrodzone paczką gadżetów i wystartuje w konkursie na najciekawszą pracownię interaktywną, gdzie przewidziane są dwie główne nagrody: monitor interaktywny Avtek oraz zestaw robotów Jimu.


Jakie są warunki zgłoszenia?

Zarówno szkoła jak i partner portalu multimediawszkole.pl może wysłać dowolną liczbę zgłoszeń z zachowaniem warunku 1 zgłoszenie = 1 pracownia. Zgłoszenia przyjmowane są w terminie 02.07.2018 – 31.12.2018.

Zgłoszenia są podzielone na dwa typy:

Typ 1. Zdjęcie i opis

Pierwszy typ zgłoszenia jest pracą zdjęciową w skład której muszą wejść:

- zdjęcie lub zdjęcia ukazujące włączony monitor interaktywny oraz prezentujące jego możliwości (np. wyświetlane treści, interakcję z monitorem), min. rozdzielczość zdjęcia to 1920x1080,

- opis wykorzystania monitora interaktywnego, np. na jakich zajęciach jest wykorzystywany i/lub jak najczęściej korzystają z niego uczniowie (maks. 1500 znaków),

- nazwę szkoły i adres.

Typ 2. Film wraz z opisem

Drugi typ zgłoszenia jest pracą filmową w skład której wchodzi:

- materiał wideo pokazujący wykorzystanie monitora interaktywnego w pracowni (min. rozdzielczość 1280x720, czas trwania w przedziale 30 do 120 sekund)

- opis wykorzystania monitora interaktywnego, np. na jakich zajęciach jest wykorzystywany i/lub jak najczęściej korzystają z niego uczniowie (maks. 1500 znaków),

- nazwę szkoły i adres.


Zarówno zdjęcia jak i filmy muszą ukazywać w akcji wyłącznie monitory interaktywne marki Avtek, CTOUCH lub ViewSonic.

Kompletny opis parametrów technicznych zgłoszeń znajduje się w regulaminie Akcji.

 

Jak zgłaszamy?

Kompletne zgłoszenia należy przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy, który przeprowadzi przez proces rejestracji zgłoszenia krok po kroku.

Formularz dla Partnera MWS

Formularz dla Szkoły

 

Nie jesteś pewien czy Twoje zgłoszenie zawiera wszystko co potrzeba? Sprawdź niezbędnik, który dla Was przygotowaliśmy!

Niezbędnik dla Partnera MWS

Niezbędnik dla Szkoły


Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem akcji i konkursu Interaktywna Pracownia.

Regulamin akcji Interaktywna Pracownia dla Partnerów MWS

Regulamin konkursu Interaktywna Pracownia dla Szkół


Dodatkowe dokumenty

Oświadczenie dyrektora o zgodzie na udział w Akcji (dla PH MWS)

Oświadczenie dyrektora o zgodzie na udział w Konkursie (dla szkoły)


Częste pytania

Mam fajną realizację z 2017 roku / moja pracownia została stworzona w zeszłym roku – czy takie starsze projekty też można zgłaszać?

Jak najbardziej! Nie jest ważne czy pracownia powstała w 2016 roku, czy np. ze środków programu Aktywna Tablica. Jeśli jesteście z niej zadowoleni – prześlijcie zgłoszenie!


W mojej pracowni mam tablice interaktywną / monitor interaktywny marki innej niż Avtek, ViewSonic czy CTOUCH – czy też mogę ją zgłosić?

Niestety nie – zgłoszenia muszą dotyczyć pracowni opartych o rozwiązania trzech wspomnianych powyżej marek i wyłącznie monitorów interaktywnych.


W jednej szkole mam 3 pracownie z monitorami interaktywnymi – czy mogę zgłosić każdą pracownię osobno czy mogę zrobić razem?

Tak – każda pracownia może by osobnym zgłoszeniem!


Moje zgłoszenie nie zostało opublikowane, dlaczego?

Być może zgłoszenie jest niekompletne, nie spełnia wybranych warunków albo zostało już zgłoszone. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.


Ile zgłoszeń mogę maksymalnie wysłać?

Nie ustanowiliśmy górnej granicy, ale zachęcamy do zwrócenia uwagi na jakość zgłoszeń – dzięki temu szkoła uzyska większą szansę na wygranie konkursu na najciekawszą pracownię.

   

Moje zgłoszenie posiada zarówno filmy jak i zdjęcia. Jaki to typ zgłoszenia?

Jeśli film będący częścią zgłoszenia spełnia wymogi opisane w specyfikacji technicznej – to zgłoszenie zostanie przyjęte jako Typ 2.

 

Masz inne pytania?

Napisz wiadomość!

interaktywnapracownia@interaktywne.pl

wszystkie aktualności