Specjalne gwarancje dla szkół


Niektóre z naszych produktów, takie jak projektory, tablice i monitory interaktywne oraz wizualizery objęte są specjalną, wydłużoną gwarancją dla szkół.

Szczegółowe informacje na temat długości trwania okresu gwarancyjnego oraz warunki uzyskania przedłużonej gwarancji znajdują się w opisach produktów lub specyfikacji technicznej oraz przy formularzach rejestracji przedłużonej gwarancji dla wybranych producentów.

Poniżej przedstawiamy ogólne informacje dla poszczególnych producentów oferowanych przez nas produktów.


Avtek

Wszystkie produkty Avtek posiadają 2-letnią gwarancję. Możliwe jest bezpłatne rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (w sumie 3 lata) dokonując rejestracji zakupionego produktu. Istnieje również możliwość odpłatnego przedłużenia gwarancji do 5 lat dla tablicy interaktywnej TT-BOARD.


CTOUCH

Produkty CTOUCH standardowo objęte są 2-letnią gwarancją, którą można przedłużyć do 3 lat

 

Casio

Wszystkie projektory Casio posiadają podstawową gwarancję o okresie 3 lat. W wybranych modelach istnieje również możliwość przedłużenia gwarancji dla sektora edukacyjnego do 5 lat (max. 10 000 h) na źródło światła.

 

Vivitek

Wszystkie projektory Vivitek posiadają 2 lub 3 lata gwarancji na projektor i 1 rok (max. 1 000 h) na lampę projekcyjną. Sektor edukacyjny może również w wybranych seriach przedłużyć gwarancję do 5 lat na projektor i 3 lata (max. 2 000 h) na lampę. Wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie www.vivitek.pl.

 

ASK Proxima

Wszystkie projektory ASK Proxima posiadają 3 lata gwarancji na projektor i 1 rok (max. 600 h) na lampę. Sektor edukacyjny może rozszerzyć gwarancję na lampę do 3 lat (max. 2 000 h) dokonując bezpłatnej rejestracji na stronie www.multimediawszkole.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu.

 

ViewSonic

Wszystkie projektory ViewSonic posiadają 2 lub 3 lata gwarancji na projektor i 1 rok (max. 1 000 h) na lampę projekcyjną. Istnieje możliwość płatnego rozszerzenia obu gwarancji. Natomiast sektor edukacyjny może w wybranych modelach darmowo, po rejestracji na stronie www.multimediawszkole.pl (w ciągu 30 dni od dnia zakupu), przedłużyć gwarancję na projektor do 4 lat i na lampę (pierwszą, zamontowaną fabrycznie) do lat 4 (max. 2 000 h).

 

Qomo

Produkty Qomo posiadają 3-letnią gwarancję, z możliwością przedłużenia przez sektor edukacyjny do 5 lat po bezpłatnej rejestracji na stronie www.multimediawszkole.pl.

Wyjątek stanowią:

  • QOMO QWB200-BW – gwarancja na powierzchnie wynosi 1 rok, pozostałe komponenty tablicy podlegają standardowej gwarancji
  • QOMO QWB200-PS – gwarancja na powierzchnie wynosi 25 lat, pozostałe komponenty tablicy podlegają standardowej gwarancji


Nobo

Gwarancja na produkty NOBO wynosi 1 rok lub 2 lata w zależności od urządzenia.

 

Sentrysafe

Wszystkie produkty Sentry Safe posiadają gwarancję podstawową wynoszącą 2 lata.
Wybrane modele posiadają dożywotnią gwarancję wymiany w przypadku pożaru.

 

Kensington

Gwarancja na produkty Kensington wynosi 1 rok lub 2 lata w zależności od urządzenia.

 

Rexel

Gwarancja na produkty Rexel wynosi 1 rok lub 2 lata w zależności od urządzenia.

 

GBC

Gwarancja na produkty GBC wynosi 1 rok lub 2 lata w zależności od urządzenia.

 

Vision

Wszystkie produkty Vision posiadają 2 lata gwarancji.

 

Plus Vision

Produkty Plus Vision posiadają 2-letnią gwarancję.

 

Aver

W zależności od produktu, AVer oferuje gwarancje o okresach od 1 roku do 5 lat w zależności od urządzenia.
Szczegóły w formularzu rejestracji produktu na stronie www.multimediawszkole.pl

 

Lumens

Wszystkie produkty Lumens posiadają 5-letnią gwarancję.