Nagroda Marka Roku 2014 dla ViewSonic

2014-12-17


Ostatnio marka ViewSonic zyskała uznanie magazynu doskonale znanego w świecie IT - Komputer Świat. Finał Plebiscytu Produkty Roku 2014 odbył się 4 grudnia w warszawskim Teatrze Polonia. To tam ogłoszono zwycięzców głosowania, w którym wzięło udział 145 produktów w trzynastu kategoriach. Na najlepsze marki i rozwiązania głosowali internauci i czytelnicy "Komputer Świata", oddając w sumie 153 tysiące głosów.

Pośród najlepszych producentów i ich produktów znalazło się też miejsce dla marki ViewSonic. Kapituła Plebiscytu zdecydowała się nadać ViewSonic nagrodę specjalną Marka Roku. Paweł Paczuski - Dyrektor Zarządzający marką Komputer Świat - tak uzasadnił tę decyzję:

"Kiedy kilka lat temu marka ta wycofała się z polskiego rynku, z oferty sklepów zniknęło mnóstwo nowoczesnych i przystępnych cenowo monitorów i projektorów. Ten jeden z największych i najpopularniejszych amerykańskich producentów sprzętu do wyświetlania obrazu, mający spore udziały również na rynkach wschodniej Europy, wraca do Polski. To doskonała wiadomość przede wszystkim dla klientów, bo, co oczywiste, im większa konkurencja na rynku tym lepsze i tańsze produkty na półkach sklepowych. Dlatego postanowiliśmy za odwagę i ponowne otwarcie się na polski rynek przyznać nagrodę specjalną. Duży kredyt zaufania od redakcji Komputer Świata oraz statuetka z napisem Marka Roku wędruje do firmy Viewsonic. Gratulacje!".

My również niezmiernie cieszymy się z wyróżnienia i owocnej współpracy z ViewSonic, oraz zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą.
wszystkie aktualności