Świąteczna promocja QOMO

2013-12-13


 

Marka Qomo znana jest na polskim rynku od lat. Wiele szkół z satysfakcją korzysta z tablic interaktywnych czy systemów do głosowania. W przypadku tablic interaktywnych nauczyciele szczególnie doceniają intuicyjną obsługę, a także wysoką jakość wykonania.

Tablice Qomo QWB200-PS i QWB200-BW mogą być obsługiwane za pomocą palca lub dowolnego wskaźnika dzięki nowoczesnej technologii dotyku - IR (pozycjonowanie w podczerwieni). Qomo to również klasyczna powierzchnia suchościeralna i magnetyczna co otwiera możliwości nie tylko przed nauczycielami, którzy kreatywnie wykorzystają interaktywne właściwości, ale także przed tradycjonalistami, którzy potrzebują klasycznej tablicy suchościeralnej.

Tablica QWB200-BW – z zamykaną na kluczyk interaktywną półką – w cenie 3499 zł brutto z VAT (taniej o ponad 12 % w stosunku do poprzedniej ceny).

Wyposażona w powierzchnię porcelanową QWB200-PS do końca grudnia 2013 jest dostępna w cenie 4249 zł brutto z VAT (taniej o ponad 5 % w porównaniu do poprzedniej ceny).

wszystkie aktualności