Powitaj nowy rok szkolny z MWS!

2014-09-01


Rok szkolny 2014/2015 zacząć czas!

Jeśli po powrocie z wakacji szukają Państwo atrakcyjnych metod, którymi można urozmaicić proces nauczania serdecznie zapraszamy do lektury nowej gazetki MwS, która jak zwykle przedstawiającej ciekawe oraz innowacyjne narzędzia edukacyjne.

W nowym wydaniu szczególnie odnajdą się użytkownicy tablic interaktywnych Qomo, bowiem poczynając od 1 września dostępne są nowe produkty tej marki - monitory interaktywne! Seria Quest dostępna jest aż w 4 rozmiarach: 55",65", 70" oraz 84" (posiadający matrycę w rozdzielczości 4K). Seria Quest wyróżnia się również ilością punktów dotyku, bowiem zastosowana technologia obsługuje 6-cio punktowy mulitouch! Dodatkowe zalety to m.in. wbudowane głośniki o mocy 2 x 15 W, współpraca z Flow!Works oraz RM Easiteach, wzmacniana szyba frontowa oraz wiele innych.

Dla tradycjonalistów jak zwykle przygotowane zostały nowe zestawy interaktywne opatrzone promocyjnymi cenami.

Zestaw Standard - zawierający nowy projektor marki ViewSonic
Zestaw Standard Plus - wyposażony w niezawodna tablicę Qomo i projektor o zwiększonej jasności
Zestaw Panorama - dla miłośników nowoczesnego formatu i projektorów 3LCD (o bardzo dobrym odwzorowaniu kolorów)
Zestaw Premium - to przede wszystkim niezwykle wytrzymała tablica Qomo QWB200-PS i projektor o ultra krótkim rzucie eliminującym efekt cienia  Wszystkie zestawy zawierają projektory krótkoogniskowe - stworzone dla edukacji.

Obniżka cenowa objęła również produkty marki AVer wszyscy którzy planują wykorzystanie tabletów w edukacji powinni zwrócić uwagę na mobilne szafki do ładowania i przechowywania tabletów - AVer TabCharge oraz TabSync.

Warto również zapoznać się z jeszcze bardziej kompletną ofertą akcesoriów zarówno dla klasy jak i pokoju nauczycielskiego.

Gazetka w całej okazałości dostępna jest w poniższym linku.

Gazetka Multimedia w Szkole  

 

 

wszystkie aktualności