Dostęp do portalu nauczyciel.pl przy zakupie tablicy interaktywnej

2014-11-04


Kupując w okresie od 5.11.2014 do 31.01.2015 tablicę interaktywną Qomo QWB200-BW, Avtek TT-Board 2080 lub Avtek TT-Board 2193, placówka edukacyjna otrzyma możliwość uzyskania rocznego dostępu do portalu internetowego nauczyciel.pl.

Oferta obejmuje szkoły o dowolnej wielkości i poziomie nauczania (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna).

W celu otrzymania rocznych kodów dostępu do portalu nauczyciel.pl, należy po zakupie zarejestrować się w ciągu 30 dni (od daty zakupu) na stronie www.multimediawszkole.pl/nauczycielpl podając niezbędne dane.

Kody dostępu wraz z instrukcją aktywacji zasobów, zostaną wysłane na wskazany podczas rejestracji adres e-mail.

Uwaga! Przed zakupem tablicy należy upewnić się u sprzedawcy, czy konkretny egzemplarz objęty jest opisaną promocją. Obowiązkiem sprzedawcy jest poinformowanie kupującego o tym fakcie.PRZEJDŹ DO REJESTRACJI

POBIERZ ULOTKĘ PDF


Portal edukacyjny nauczyciel.pl to nowoczesne rozwiązanie skierowane do nauczycieli oferujące najwyższej jakości interaktywne zasoby edukacyjne oraz narzędzia do zarządzania nimi. Zawiera ok. 16 000 różnorodnych materiałów, a wśród nich np. zadania interaktywne, animacje, filmy, ilustracje, pokazy slajdów, mapy, lekcje. Zasoby zostały podzielone na kategorie ściśle połączone z podstawą programową w czytelny dla użytkownika sposób (wg etapu edukacyjnego, przedmiotu i typu zasobu).

Funkcjonalności portalu pozwalają na przygotowanie i przechowywanie scenariuszy i zadań dla uczniów. Umożliwiają także tworzenie prostych prezentacji z zasobów portalu oraz dołączenie do nich materiałów własnych nauczyciela (dokumentów elektronicznych, plików pdf, odnośników do stron internetowych). Portal pozwala również na dzielenie się materiałami z innymi nauczyciela poprzez publikowanie i udostępnianie stworzonych prezentacji.

Po przygotowaniu zadania nauczyciel może monitorować uzyskane przez uczniów rezultaty bez konieczności zakładania dla nich osobnego konta (treści są dostępne na specjalnie stworzonej stronie po wpisaniu kodu dostępu), otrzymując informację zwrotną o procentowym wyniku uzyskanym przy rozwiązaniu zadania dla każdego ucznia, czasie wykonania, a także ilości podpowiedzi i błędów.

Zajęcia przy wykorzystaniu multimediów portalu nauczyciel.pl można prowadzić zarówno w szkolnych pracowniach komputerowych, jak i zwykłych salach przy wykorzystaniu rzutnika, tablicy interaktywnej lub ekranu nawet przy braku stałego dostępu do Internetu. Multimedialna forma zajęć sprawia, że uczniowie są bardziej aktywni i skupieni niż podczas korzystania z tradycyjnych podręczników. Dostęp do funkcjonalności portalu jest zależny od wykupionego pakietu.

www.nauczyciel.pl

wszystkie aktualności