Wydłużona gwarancja dla tablic Qomo PS

2014-03-03


Z przyjemnością oznajmiamy, iż ze względu na wysoką jakość i ekstremalną wytrzymałość porcelanowa powierzchnia w tablicach Qomo QWB200-PS oraz panoramicznej QWB100WS-PS doczekała się wydłużenia maksymalnego okresu gwarancji z dotychczasowych 5 lat do 25 lat!

Tablice Qomo są obecne w polskiej edukacji już od ponad 6 lat i od tamtego czasu porcelanowa powierzchnia doczekała się dużej ilości pozytywnych opinii. Gwarantuje ona wytrzymałość, wysoką suchościeralność oraz odporność na zużycie wynikające z codziennego użytkowania. Porcelanowa powierzchnia posiada również cechę kluczową dla tablic interaktywnych - jest matowa w najwyższym stopniu, co zapobiega uciążliwym refleksom świetlnym powstałym w wyniku korzystania z projektora (tzw. efekt hot spot).

Tablice Qomo QWB200-PS oraz QWB100WS-PS to nie tylko porcelanowa powierzchnia, ale także rama tablicy, która wykonana jest ze szczotkowanego aluminium. Sprawia to, że tablice Qomo są kompleksowym rozwiązaniem charakteryzującym się najwyższą jakością końcową oraz trwałością.

Karty produktów:

QOMO QWB200-PS
QOMO QWB100WS-PS

 

 

wszystkie aktualności