Nowe monitory interaktywne Avtek TouchScreen serii Pro

2015-09-18Avtek TouchScreen Pro, jest dostępny w trzech przekątnych ekranu 55, 65 i 84 cale.

Monitor interaktywny to połączenie wysokiej klasy monitora LCD o rozdzielczości Full HD (lub UItra HD dla 84”) i podświetleniu LED z funkcją dotykową. Zastosowanie 4 mm, hartowanej szyby poddanej specjalnemu procesowi utwardzania gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa. Rama monitora została wykonana z aluminium najwyższej jakości, a jej design dodaje nie tylko estetyki, ale i wzmacnia konstrukcję urządzenia, zwielokrotniając jego żywotność i bezpieczeństwo użytkowania. Matowa powierzchnia monitora eliminuje większość refleksów zewnętrznego światła, dzięki czemu monitor zapewnia doskonałą widoczność obrazu w każdych warunkach. Technologia pozycjonowania w podczerwieni wykorzystująca nowy algorytm odczytu i przesyłania danych, pozwala na wyższą rozdzielczość, precyzję i dokładność.

Wielkim atutem tych urządzeń jest bardzo długa żywotność. Mogą one pracować nawet 50.000 godzin i są praktycznie bezobsługowe. Dwa wysokiej jakości głośniki zapewniają przestrzenny dźwięk o doskonałych parametrach, które uzyskano dzięki zastosowaniu cyfrowego przetwornika najnowszej generacji.

Oparte o system Android urządzenia działają nawet bez podłączenia komputera. Wbudowana przeglądarka internetowa pozwala na korzystanie z zasobów internetu po podłączeniu do monitora wyłącznie przewodu LAN. Nie trzeba również podłączać komputera, żeby skorzystać z funkcji nanoszenia notatek na dowolny obraz, korzystania z monitora jako tablicy kopiującej czy interaktywnej (Note-ON-it). Podobnie jest jeśli chodzi o odtwarzanie muzyki, filmów czy grafiki bezpośrednio z pendrive’a lub dysku USB. Avtek TouchScreen Pro ma wbudowany odtwarzacz multimediów. Co więcej, bez konieczności posiadania komputera można również odtworzyć pliki MS Office.

Więcej informacji o nowych monitorach interaktywnych Avtek TouchScreen serii Pro znajdą Państwo w zakładce produktowej na naszej stronie.
wszystkie aktualności