Lumens DC192 - jakość obrazu bez kompromisów

2014-02-10


Wizualizer – produkt wciąż niedoceniany w wielu polskich szkołach, a w wielu choć obecny to pokrywający się kurzem. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest pierwsze wrażenie związane np. z niska jakością obrazu. Spośród wielu dostępnych modeli na rynku dużą część stanowią ekonomiczne konstrukcje charakteryzujące się przede wszystkim niską ceną. Zwłaszcza nie markowe produkty zaopatrzone są w sensory optyczne pośledniej jakości co negatywnie wpływa na jakość obrazu i wrażenia związane z używaniem wizualizera.

Warto się zastanowić czy warto wydawać pieniądze na narzędzie, które będzie stało nieużywane ze względu na negatywne wrażenia płynące z jakości obrazu? Z pewnością odpowiedź na to pytanie brzmi „nie”. Czy więc warto się poddać i zainwestować wolne środki na inny cel czy może poszukać produktu, który spełni oczekiwania i oferowaną jakością sprawi, że nauczyciele i uczniowie będą chętnie po niego  sięgać?

W poszukiwaniu najwyższej jakości wśród wizualizerów wcale nie trzeba przeczesywać zasobów sieci. Rozwiązanie dostępne jest tu i teraz w postaci wizualizera Lumens DC192.

Lumens DC192 to wizualizer przenośny z najwyższej półki, oferujący wysoką jakość wykończenia, zoom optyczny i możliwość bezpośredniego podłączenia do projektora lub monitora. Co jednak naprawdę wyróżnia ten model?

Główną zaletą DC192 jest najwyższej klasy odświeżanie obrazu i fantastyczna jakość obrazu w rozdzielczości Full HD, który już od początku sprawia świetne wrażenie i pozwala sklasyfikować Lumensa nawet wśród wizualizerów specjalistycznych dostępnych za astronomiczne kwoty. Dzięki Lumensowi uzyskujemy jakość obrazu bez kompromisów.

 

Poniżej kilka filmów ilustrujących możliwości tego modelu.

wszystkie aktualności