Cyfrowe laboratoria szkolne einstein

2016-06-14Platforma einstein™ zaspokaja potrzeby edukacyjne od szkoły podstawowej do liceum pozwalając tworzyć ciekawe, praktyczne zajęcia z biologii, chemii, fizyki czy matematyki. Uczniowie dzięki niej mogą badać na przykład jakość wody, fizjologię człowieka, elektryczność oraz pole magnetyczne. Rozwiązanie ma charakter All-in-One, ponieważ składają się na nie: urządzenia einstein™, oprogramowanie, szkolenia dla nauczycieli oraz podręczniki. Fourier Education jest światowym liderem w technologii edukacyjnej nauk ścisłych, a produkty firmy sprzedawane są w ponad 60 krajach.

 


W ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO) 2014-2020 poszczególnych województw zostały przewidziane środki  na przedsięwzięcia z zakresu wyposażenia w nowoczesny sprzęt i materiały dydaktyczne pracowni, zwłaszcza matematyczno-przyrodniczych i cyfrowych.
Platforma einstein™, która wpisuje się w te założenia, oprócz możliwości przeprowadzania doświadczeń i eksperymentów opartych na interaktywnych urządzeniach daje też możliwość analizy na dowolnym komputerze lub tablecie za pomocą dedykowanego oprogramowania.

Dostępność produktów:

LabMate+ będzie dostępny już we wrześniu 2016 r.
Tablet2+ spodziewany jest w styczniu 2017 r.
Mate+ jest produktem koncepcyjnym, a jego dostępność nie jest jeszcze potwierdzona.


Zapraszamy na stronę internetową dystrybutora produktów einstein™ w Polsce  www.vidis.pl/einstein, gdzie znajduje się szerszy opis oferty oraz sugerowane ceny detaliczne.
wszystkie aktualności