Avtek TT-BOARD 3000 już dostępny!

2016-01-07Marka Avtek znana jest z innowacyjnych urządzeń o bardzo dobrym stosunku parametrów do ceny.  Najnowsza tablica interaktywna łączy w sobie wiele funkcjonalności otwierając przed kreatywnym nauczycielem ogromne możliwości. Jak każde urządzenie tego typu współpracuje z komputerem i projektorem multimedialnym.

Tablica Avtek TT-BOARD 3000 dzięki zastosowaniu technologii optycznej może być obsługiwana za pomocą palca lub dowolnego wskaźnika nawet przez 2 osoby w tym samym czasie. Jest jak duży ekran dotykowy – o przekątnej 81,5”. Powierzchnia robocza to aż 1637 x 1150mm i obsługuje wciąż najpopularniejszy format obrazu 4:3. Współpracuje z systemami Windows 7, 8, 8.1 i 10 bez konieczności instalacji sterowników -  kalibracja następuje w systemie Windows (urządzenie HID).

O uniwersalności tablicy decyduje jej powierzchnia. Nie na każdej lekcji konieczna jest opcja interaktywna. Często nauczyciele chcą skorzystać z magnetycznych pomocy dydaktycznych czy po prostu mieć możliwość napisać coś markerem.  Avtek TT-BOARD 3000 sprosta tym oczekiwaniom. Powierzchnia tablicy jest nie tylko suchościeralna i magnetyczna, ale też odporna na uszkodzenia, które jeśli nawet wystąpią nie wpływają na działania urządzenia.

Standardowo jest objęta 2-letnią gwarancją door-to-door. Możliwe jest bezpłatne rozszerzenie gwarancji o dodatkowy 1 rok (w sumie do 3 lat) po rejestracji na stronie http://avtek.eu/warranty/.

wszystkie aktualności