AVer TabSync - już w sprzedaży

2014-01-07


 

Wszędzie gdzie używa się jednocześnie  tablety w większej ilości istnieje duże prawdopodobieństwo, że sporo z nich rozładuje się w tym samym czasie. Doładowywanie więcej niż kilku na raz może stanowić nie lada wyzwanie.

Z pomocą przychodzi nowy produkt AVera - TabSync.
TabSync to mobilna szafka do ładowania tabletów, która pozwala na ładowanie do 32 urządzeń jednocześnie! Obsługiwane urządzenia to iPady od Apple lub coraz bardziej popularne tablety działające w oparciu o system Android. W przypadku iPadów oprócz ładowania istnieje funkcja synchronizacji z iTunes wszystkich podłączonych urządzeń. Pozwala to zaoszczędzić bardzo dużo czasu wymaganego przy synchronizacji każdego urządzenia z osobna. Dzięki synchronizacji można zarządzać profilem użytkownika iPoda, wgrywać nowe aplikacje lub niezbędne materiały (pliki wideo, audio itd.).

Wrastająca liczba aplikacji edukacyjnych w połączeniu z malejąca cenami urządzeń oraz coraz większym otwarciem na nowe technologie nauczycieli sprawia, że tablety coraz częściej są widoczne na lekcjach i to w roli użytecznego narzędzia edukacyjnego. Wraz z większa liczbą urządzeń idą takie problemy jak zbiorowe ładowanie, czy przechowywanie sprzętu -dzięki produktom takim jak TabSync problemy te są w zasadzie rozwiązane już na starcie.

Co więcej - TabSync wraz z tabletami i np. wizualizerem AVer TabCam może stać się prawdziwą mobilna stacją edukacyjną, którą będzie można swobodnie przemieszczać pomiędzy klasami.

Chcesz wiedzieć więcej na temat TabSync? Zajrzyj na stronę produktu.

wszystkie aktualności