Zbliża się finał konkursu plastycznego "Klasa ze snów"

2011-12-10


 

„Klasa ze Snów” to ogólnopolski konkurs plastyczny pod patronatem MEN, skierowany do uczniów wszystkich typów szkół. Akcja zachęca dzieci i młodzież do dzielenia się pomysłami na nowoczesną szkołę.

„Oryginalne, fascynujące, zabawne – to pierwsze nasuwające się na myśl słowa po obejrzeniu nadesłanych już prac – mówi Robert Pusz z portalu Multimediawszkole.pl, organizatora konkursu. – Dzieci już od pięciu lat udowadniają nam, że ich wyobraźnia i pomysły nie znają granic. W tym roku ze względu na temat konkursu - „Wyprawa na Marsa” - widać fascynację filmami science – fiction i nowymi technologiami. Różnorodność zastosowanych form plastycznych jest naprawdę duża. Jesteśmy ciekawi, czym zaskoczą nas kolejne prace. Wszystkie pomysły i wizje, nawet te niespotykane i szalone – są mile widziane!”

Nagrodami w konkursie są zestawy multimedialne dla szkół - tablice interaktywne i projektory, które pomogą w wizualizacji wiedzy i z pewnością wpłyną na atrakcyjność lekcji. Dodatkową nagrodę trafi również do szkoły, której praca zwycięży w zaplanowanym na luty 2012 r. Plebiscycie Internautów.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.klasazesnow.pl.

wszystkie aktualności