Przedłużenie terminu rejestracji do konkursu Klasa ze Snów

2015-11-13
Problemy techniczne, które utrudniały rejestrację na stronie www.klasazesnow.pl skłoniły organizatorów do przedłużenia terminu na zgłoszenia do konkursu. Należy tego dokonać do 30 listopada 2015 r.

Konkurs „Klasa ze snów” odbywa się już po raz 6. Tym razem pod hasłem przeciwdziałania cyfrowemu wykluczeniu dzieci i młodzieży. Mogą wziąć w nim udział szkoły podstawowe i gimnazja. Przy zgłoszeniu należy zadeklarować udział w jednym albo dwóch plebiscytach – filmowym lub merytorycznym. W pierwszym nauczyciele mają za zadanie zaangażować uczniów i pomóc im przygotować film przedstawiający nowoczesna klasę ze snów. W drugim już sam nauczyciel musi zapoznać się z bazą wiedzy z zakresu najnowszych technologii dedykowanych dla szkoły i zdać egzamin. Dobry wynik pozwala walczyć o nagrodę główną dla szkoły. Trzeba będzie napisać pracę na temat  wykorzystania monitora interaktywnego w pracy dydaktycznej z uczniami.
 
Konkurs „Klasa ze snów” odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Patroni medialni to „Dyrektor Szkoły”, „Forum Placówek Niepublicznych”, „Foto Plus”, „Głos Pedagogiczny”, „IT w edukacji”, „Komputer Świat”, „N@uczyciel”, „Nowe Horyzonty Edukacji”, „Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze”, ONET, "SYGNAŁ. Magazyn Wychowawcy"”, "SZKOŁA. Miesięcznik Dyrektora”  i „Wspólnota”.

Organizatorem konkursu jest ViDiS SA – właściciel portalu www.multimediawszkole.pl.

Bliższe informacje na www.klasazesnow.pl oraz na oficjalnym funpage konkursu na Facebooku www.facebook.com/klasazesnow.

Konkurs trwa w okresie od 1 października 2015 r. do 31 marca 2016 r.

wszystkie aktualności