« POWRÓT
Etui Soft na telefon iPhone 5

Etui Soft na telefon iPhone 5

cena: kontakt

  • Miękkie etui na telefon - kolor czarny

Upuszczenie i uszkodzenie telefonu iPhone® 5 byłoby niepowetowaną stratą. Dlatego potrzebujesz dobrego etui - miękkiego etui Kensington dla telefonu iPhone.

Każde etui w jakimś stopniu chroni telefon iPhone 5 przed porysowaniem. Jednak czy możesz dzięki niemu uniknąć wypadków? Etui Kensington Soft Case dla telefonu iPhone 5 zostało skonstruowane z miękkiej gumy. Dzięki temu szansa, że go upuścisz, jest minimalna. Jeśli jednak jakoś Ci się to uda, właściwości energochłonne etui pozwolą na ochronę telefonu iPhone 5 przed uszkodzeniami. A niezależnie od sytuacji dzięki etui telefon nigdy nie zostanie porysowany.

Miękkie Etui Kensington dla telefonu iPhone 5 zostało zaprojektowane z myślą o pełnym dostępie do przycisków, ekranu dotykowego i portów. Dodatkowo z tyłu jest specjalny otwór na aparat. Dzięki temu nigdy nie przegapisz ważnych chwil. Tak doskonały smartfon, jak iPhone 5, wymaga doskonałej ochrony.Ceny podane na stronie www.multimediawszkole.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).