« POWRÓT
Etui na tylną ściankę telefonu iPhone 5

Etui na tylną ściankę telefonu iPhone 5

59,00 PLN

  • Wytrzymałe etui do telefonu - kolor jasnoszary

Twój nowy telefon iPhone 5 jest praktycznie doskonały. Aby zachować go w tym stanie, załóż na jego tylną ściankę etui Kensington. Jest to wytrzymała osłona z ultracienkiej gumy, która ochroni telefon przed uderzeniami i rysami, a zarazem ułatwi jego wygodne złapanie i zabezpieczy przed upuszczeniem. Ponieważ etui na tylną ściankę Kensington zostało zaprojektowane specjalnie do telefonu iPhone 5, nie stracisz dostępu do portów, ekranu dotykowego, przycisków ani aparatu. Dodatkowo grubość telefonu wzrośnie tylko nieznacznie. Schowanie go do kieszeni albo torebki nie będzie nadal żadnym problemem.

Największym zagrożeniem dla telefonu iPhone 5 jest jego upuszczenie. Atrakcyjne, przyjemne w dotyku wykończenie etui ułatwia pewne złapanie telefonu. Dzięki temu po prostu go nie upuścisz.

W dodatku etui stanowi także zabezpieczenie ekranu telefonu. Dzieje się tak dzięki małej wypustce z przodu, która pozwala odsunąć ekran od powierzchni stołu, gdy położysz na nim tak telefon. Pozwala to uchronić od porysowania ekranu.Ceny podane na stronie www.multimediawszkole.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).