« POWRÓT
Etui Gel na telefon iPhone 5

Etui Gel na telefon iPhone 5

cena: kontakt

  • Żelowe etui na telefon - kolor czarny

Etui na smartfon pełni wiele funkcji. Oczywiście przede wszystkim jest to zabezpieczenie telefonu iPhone 5 przed rysami, uderzeniami i wgnieceniami. Jednak od doskonałego etui należy oczekiwać o wiele więcej.

Doskonałe etui nie przeszkadza używaniu smartfonu iPhone 5 ani nawet nie odbiera przyjemności z dotykania go. W końcu etui jest interfejsem między użytkownikiem i smartfonem. Jak etui leży w dłoni? Czy jest śliskie lub kleiste? A może jest takie jakie trzeba, dzięki czemu możesz je wygodnie trzymać, nie bojąc się, że upuścisz telefon? Jak łatwo będzie Ci włożyć telefon iPhone 5 do kieszeni i wyjąć go? Żelowe etui Kensington dla telefonu iPhone 5 osiągnęło doskonałą równowagę między sprzecznymi potrzebami.

Warstwa miękkiego silikonu w etui żelowym Kensington dla telefonu iPhone 5 chroni telefon przed nieuniknionymi rysami i uderzeniami. Co więcej, silikon ten doskonale leży w dłoni i jest wykończony tak, że łatwo możesz schować telefon do kieszeni i go wyjąć. Ponieważ etui żelowe Kensington zostało zaprojektowane specjalnie do telefonu iPhone 5, nie stracisz dostępu do portów, ekranu dotykowego, przycisków ani aparatu.Ceny podane na stronie www.multimediawszkole.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).