« POWRÓT
Etui Aluminum na telefon iPhone 5

Etui Aluminum na telefon iPhone 5

74,00 PLN

  • Aluminiowe etui na telefon

Prezentujemy najbardziej stylowe zabezpieczenie telefonu iPhone 5 na rynku. Dzięki etui aluminiowemu Kensington możesz schować tylną ściankę telefonu iPhone 5 w przylegającej osłonie zapewniającej tak potrzebną ochronę przed uderzeniami i rysami.

Jednak tak jak i w innych produktach firmy Kensington – styl nie jest oferowany kosztem funkcjonalności. Oznacza to, że etui aluminiowe Kensington zachowuje łatwy dostęp do wszystkich elementów sterujących, ekranu dotykowego, portów i, oczywiście, aparatu. Specjalne wykończenie powierzchni sprawia także, że oferowane etui ułatwia przytrzymanie telefonu. Jeśli jednak i tak go upuścisz, nie musisz się martwić, czy nic mu się nie stało. Bok i tył są przecież chronione solidną aluminiową skorupą. Dodatkowo etui jest niesamowicie lekkie i chroni telefon iPhone 5 przed smugami, jeszcze bardziej zwiększając jego styl i klasę.

Etui nie tylko wygląda świetnie, ale także doskonale leży w ręku i sprawia, że telefon można banalnie łatwo wyjąć do kieszeni lub włożyć do torby. Nie musisz poświęcać stylu na rzecz ochrony, której potrzebujesz.Ceny podane na stronie www.multimediawszkole.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).