Rejestracja w promocji "Ekrany gratis"


Dzień dobry!

Skoro trafiłeś na tę stronę, to oznacza, że chcesz wziąć udział  w promocji „Ekran gratis”.  Dziękujemy za wybór naszych produktów i życzymy, by dobrze sprawdziły się w szkole!.

Aby otrzymać nagrodę rzeczową dla szkoły:

  • Należy zakupić jeden z projektorów ze strony nr 5 w gazetce Multimedia w szkole VI – IX 2020 w trakcie obowiązywania promocji: tj od 1 czerwca do 30 września 2020
  • Zarejestrować swój zakup poprzez formularz, nie później niż 14 dni od zakupu
  • Być członkiem grupy sPokojNauczycielski na Facebooku w momencie weryfikacji zgłoszenia (do 15 dni roboczych od momentu wysłania formularza). Jeśli więc nie jesteś członkiem grupy, to jest to doskonały moment by się do niej zapisać.

Zapraszamy!
 
Przeczytaj regulamin  Poniższe pola poza oznaczeniem newslettera, podaniem imienia i nazwiska członka grupy "sPokój Nauczycielski" na FB są obowiązkowe i aby spełnić warunki muszą zostać podane.


Wybierz model projektora


Numer seryjny projektora


Imię i nazwisko członka grupy "sPokój Nauczycielski" na FB


Link do profilu na FB


Dane do wysyłki ekranu:

Nazwa szkoły lub placówki edukacyjnej


Miasto


Kod pocztowy


Ulica i nr


Imię i nazwisko osoby do kontaktu dla kuriera


Numer telefonuAdres e-mail do kontaktu w sprawie promocjiZałącznik: dokument sprzedaży (upewnij się że plik ma poniżej 2MB)


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia w akcji „Ekran gratis”. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i oferowanych usług .

Chcę otrzymywać newsletter z portalu multimediawszkole.pl

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem promocji "Ekran gratis" oraz przystępując do promocji akceptuję jej warunki.

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka ViDiS S.A. z siedzibą w Kobierzycach, przy ul. Logistycznej 4, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000360399, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 899-25-22-420, REGON: 933038687, której kapitał zakładowy wynosi 266.340,25 zł.
1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do przetworzenia przesłanego zgłoszenia, a także w celach statystycznych i/lub marketingowych (zgodnie z Art. 6 ust 1. lit. a) RODO).
2. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 lat lub do momentu wycofania zgody.
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
4. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności